Odwiedź nas już dziś!

Zadzwoń, tel.: 602 656 812

Skup złotej i srebrnej biżuterii, złota i srebra za gotówkę

Wśród różnorodnych usług oferowanych przez naszą firmę znajduje się również skup biżuterii złotej oraz srebrnej za gotówkę. Ta niepowtarzalna możliwość to szansa dla każdego z Państwa na pozyskanie szybkiej oraz pewnej gotówki, a także pozbycie się niechcianych przedmiotów. Warszawa to miasto ogromnych możliwości, a jedną z nich jest właśnie nasza firma, która oferuje złoto oraz srebro w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do poznania naszej oferty i skorzystania ze skupu srebrnej oraz złotej biżuterii za gotówkę.

W prawie każdym domu znajdują się okazy biżuterii srebrnej oraz złotej, które zalegają w szafkach oraz szufladach. Nadszarpnięte zębem czasu artykuły mogą Państwo bardzo łatwo zamienić w gotówkę w szybki sposób. Jak to zrobić? Nieużywane przedmioty mogą Państwo sprzedać, korzystając z usług naszej firmy. Przyjmujemy również wyroby ze złota oraz srebra, które zostały uszkodzone bądź zabrudzone, a także zdekompletowane. Dzięki nam pozbędą się Państwo niepotrzebnej biżuterii w najlepszy z możliwych sposobów.

Zachęcamy do odwiedzenia jednej z naszych dwóch galerii zarówno osoby z Warszawy, jak i okolic. Jednocześnie informujemy, że Galeria Sasarte zapewnia swoim klientom także sprzedaż starej biżuterii ze złota, srebra oraz innych metali szlachetnych. Jesteśmy firmą, która posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży jubilerskiej. Przez ten czas zaskarbiliśmy sobie sympatię wielu wdzięcznych klientów, którzy regularnie korzystają ze świadczonych przez nas usług – Państwo również możecie dołączyć do tego grona.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nabyciem w niższych cenach biżuterii srebrnej bądź złotej, nasz skup z pewnością spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Ponadto nasz skup zatrudnia osoby, które zajmują się wykonywaniem biżuterii na zamówienie oraz wystawianiem certyfikatów gemmologicznych.

Z naszych usług chętnie korzystają między innymi pary planujące ślub, które pragną ze starej, nieużywanej biżuterii stworzyć ślubne obrączki. Chętnie podejmujemy się tego typu zabiegów, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich narzeczonych do skorzystania z naszych usług. Jeżeli interesuje Państwa skup złota oraz srebra za gotówkę za pośrednictwem rzetelnej, doświadczonej oraz cieszącej się ugruntowaną pozycją na rynku firmy, zachęcamy do poznania bliżej naszej oferty oraz skorzystania z niej.

Serdecznie zapraszamy do naszych galerii w Warszawie:

ul. Śniadeckich 12/16

ul. Waliców 11 (Budynek Mennicy Państwowej)